Zabieg makijażu permanentnego i rysowania brwi

Naturalnie piękne brwi

Manualna, półtrwała technika hiperrealistycznego rysowania brwi, w której kształt brwi jest obliczany zgodnie z morfologią twarzy i złotym proporcją (phi 1618). Technika przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia (osoby poniżej 18 roku życia muszą im towarzyszyć rodzice), którzy chcą poprawić problemy estetyczne brwi. Aby skutecznie wykonać zabieg, skóra nie może być w procesie regeneracji, to znaczy, nie może być uszkodzona.

Symetrię oblicza się za pomocą aplikacji. Oblicza się ją, gdy oczy klienta są zamknięte, ponieważ w ten sposób mięśnie mimiczne, które mogą wpływać na symetrię brwi, są rozluźnione. W trakcie zabiegu pigment nakłada się ręcznie na warstwę powierzchniową skóry właściwej. Pociągnięcia są zawsze rysowane w kierunku naturalnego wzrostu włosów, aby uzyskać hiperrealistyczny wygląd brwi Ból podczas wykonywania makijażu permanentnego jest względny i dotyczy pierwszego przejścia. Pozostałe dwa wykonywane są już w znieczuleniu. Przestraszeni klienci zwykle odczuwają silniejszy ból, podczas gdy inni klienci porównują taki ból z tym, który odczuwają, gdy wyrywają brwi. Ponadto u kobiet mających miesiączkę występuje zwiększona wrażliwość na ból, dlatego nie zaleca się wykonywania  zabiegu w tym okresie.
Kolor pigmentu określany jest na podstawie naturalnego koloru brwi i włosów. Po wygojeniu pigment może stać się o kilka odcieni jaśniejszy w porównaniu do pierwotnie naniesionego koloru.
W trakcie zabiegu wykonywane są zdjęcia, które przechowywane są dokumentacji..

Zabieg wykonywany jest  za pomocą sterylnych i jednorazowych narzędzi, a pigmenty mają najwyższy standard (pigmenty do mikrobladowania).
Pierwsza korekta odbywa się miesiąc po zabiegu, ponieważ 10-15% linii  zostaje utraconych po pierwszym zabiegu. Włożony pigment jest bardzo ciemny przez pierwsze 5 do 7 dni. Po kolejnych 7 dniach pigment traci do 40% swojej intensywności. Jeśli uważasz, że pigment jest zbyt ciemny, nie próbuj go samodzielnie ścierać. Należy cierpliwie poczekać 7 dni, aż zblednie on  naturalnie. To, jak długo pigment zostanie zatrzymany, zależy głównie od natłuszczenia skóry. Im bardziej natłuszczana jest skóra, tym krócej urzymuje się  pigment. Pocenie się i ekspozycja na słońce również wpływają na utrzymywanie pigmentu. Średnio oczekiwany czas do nowego odświeżenia pigmentu wynosi od 10 do 12 miesięcy. Jeśli skóra jest tłusta, zajmuje to do 6 miesięcy. Całkowite wygojenie następuje do 28 dni, a następnie konieczne jest dodanie pigmentu, który w międzyczasie został utracony. Jeśli skóra jest problematyczna i tłusta, można okazać się, że będzie wymagała wprowadzenia kilku takich poprawek.

Pielęgnacja po zabiegu

Właściwa pielęgnacja po zabiegu stanowi 70% całkowitego sukcesu zabiegu. Dlatego należy sumiennie przestrzegać podanych wskazówek, ponieważ jeśli tego nie zrobisz, możesz stracić do 80% wykonanych pociągnięć. Bardzo ważne jest spłukanie i nałożenie kremu.

Efekt zabiegu

Efekt makijażu to wypadkowa wielu nakładających się na siebie czynników. To, co leży w Twoich rękach, to odpowiednia pielęgnacja i profilaktyka również przed samych zabiegiem. Podejdź do nich sumiennie, bo na rezultat makijażu pracujesz dużo wcześniej niż Ci się wydaje.

Skuteczność zabiegu w znacznej mierze zleży od:

 • jakość skóry
 • zalecanej pielęgnacji pozabiegowej

 • narażenia na różne wpływy zewnętrzne

 Z uwagi na to, że żaden z tych czynników nie jest przez nas kontrolowany, dlatego trudno udzielić gwarancji na wykonany zabieg.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem nie należy używać silnych preparatów regenerujących skórę, ani poddawać się zabiegom w obszarze brwi, które mogą mieć wpływ na trwałość wykonanego makijażu permanentnego

Zabiegi, które nie są zalecane 30 dni przed zabiegiem

 • botox i wypełniacze
 • kwasy owoce lub kwasy mlekowy
 • zabiegi laserowe
 • peeling chemiczny
 • wystawienie na silne promienie słoneczne

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego

 • cukrzyca
 • choroba nowotworowa,
 • łuszczyca
 • ciąża
 • infekcja wirusowa
 • przyjmowanie leków sterydowych,

Przed zabiegiem:

Phibrows Zgorzelec - przed i po

Po zabiegu:

Phibrows Zgorzelec - przed i po
phibrows zabieg - przed i po
phibrows po zabiegu
Phibrows Zgorzelec - przed i po
Phibrows Zgorzelec - przed i po

Widzisz zabieg wprost dla siebie?   Zamów wizytę już dziś.

Przekonaj się dlaczego klienci wybierają właśnie nas.

Cennik - PhiBrows

Cennik już w krótce, w międzyczasie prosimy o skontaktowanie się z naszym gabinetem w celu ustalenia ceny.