Zabieg Odchudzający - Kriolipoliza

Kriolipoliza - skuteczny zabieg odchudzający, bez powtarzania i rekonwalescencji w Zgorzelcu.

Kriolipoliza jest alternatywę dla liposukcji, jest bezpieczna i nie wymaga znieczulenia ogólnego. Efekt odchudzania jest trwały, ponieważ komórki tłuszczowe, poddane zabiegowi, zostają uszkodzone a następnie usunięte z organizmu w drodze apoptozy (naturalny proces usuwania z organizmu „zepsutych" komórek).

Kriolipoliza działa selektywnie – pozwala schudnąć dokładnie tam, gdzie jest taka potrzeba.

Wyszczuplanie poprzez zamrażanie komórek tłuszczowych to bezinwazyjna metoda, która bezpowrotnie niszczy komórki tłuszczowe, posiada komplet badań klinicznych. Nasze urządzenie do zabiegów kriolipolizy, posiada wszystkie wymagane certyfikaty dla urządzenia medycznego.

Zabieg kriolipolizy pozwoli ci szybko odchudzić brzuch, uda, biodra, plecy, ramiona.

Możesz pozbyć się boczków, bryczesów, oponki i wałka pod biustem już po jednym zabiegu, który, co najważniejsze, nie wymaga rekonwalescencji.

Schudnij w cztery tygodnie bez diety i ćwiczeń.

Metoda gwarantuje brak efektu jojo, a rezultat odchudzania pozostanie już z Tobą na zawsze.

Kriolipoliza to świetna metoda na szczupłą talię, zgrabne nogi i kształtne ramiona – to skuteczny i bezpieczny sposób na odchudzenie brzucha, wyszczuplenie ud, bioder i ramion, likwidacji uciążliwych wałków tłuszczu pod stanikiem, na plecach a także likwidacji boczków, bryczesów i nadmiaru tłuszczu w okolicy kolan, czy podbródka.

Wskazania

  • nadmiar miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej 
  • potrzeba wymodelowania sylwetki

  • potrzeba wyszczuplenia wybranej partii ciała

  • oporna na dietę i ćwiczenia tkanka tłuszczowa w okolicy ud, brzucha, bioder, pleców, ramion, podbródka


Często zadawane pytania

Przed zabiegiem przeprowadzony jest szczegółowy wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Wykonywane są pomiary ciała oraz zdjęcia. Zabieg – na obszar zabiegowy nakładana jest specjalna membrana antyodmrożeniowa, która zabezpiecza skórę przed działaniem ujemnej temperatury. Następnie przykładana jest głowica zabiegowa, która zasysa tkankę do środka. Rozpoczyna się proces mrożenia tkanki – komórki tłuszczowe zostają poddane działaniu temperatury -8 stopni Celsjusza przez 70 min. Zabieg jest bezbolesny, a pacjent może się w tym czasie zrelaksować. W trakcie trwania jednej sesji można usunąć tkankę tłuszczową maksymalnie z trzech różnych obszarów.Po zabiegu kriolipolizy skóra w obszarze zabiegu będzie zaczerwieniona i może występować ograniczenie czucia. Może też pojawić się lekkie uczucie bólu, podobne do tego jakie odczuwamy po przyjściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia, które ustępuje w ciągu kilku minut. W następnych dniach zaczerwienienie znika i może pojawić się tkliwość, która znika w kolejnych dniach.
Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – pacjent bezpośrednio po zabiegu może powrócić do codziennych czynności.

Usuwanie tkanki tłuszczowej  zaleca się przede wszystkim osobom, które pomimo diet i ćwiczeń nie mogą pozbyć się zbędnego, nieestetycznego tłuszczu z newralgicznych obszarów ciała. 


Zabieg ma na celu wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki poprzez usunięcie zalegającego tłuszczu w różnych okolicach ciała.

Kriolipoliza CoolTech nie wymaga powtarzania zabiegów dla swojej skuteczności. Oczywiście część Klientów powtarza zabieg ale nie wynika to z braku rezultatów, a z powodu większych oczekiwań. Na przykład przy zabiegu na brzuch można oczekiwać redukcji obwodu o około 3-6 cm po jednym zabiegu. Po kolejnym efekt będzie podobny.


Ilość zabiegów uzależniona jest od Pełna terapia zabiegowa składa się z serii ok. 3 zabiegów wykonywanych na tym samym obszarze co minimum 6 tygodni oraz po 2 tygodniach na innej partii ciała.


Terapię kontynuuje się aż do osiągnięcia efektów satysfakcjonujących pacjenta – na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. 
Zabieg można wykonywać przez cały rok.

W celu pobudzenia układu limfatycznego 2-3 dni przed zabiegiem należy wypijać ok. 3 l wody.


Aby odciążyć wątrobę na kilka dni przed procedurą należy spożywać lekkostrawne potrawy oraz zaprzestać picia kawy i alkoholu.
Na 3 tygodnie przed wyznaczonym terminem procedury, należy zrezygnować z opalania miejsca zabiegowego.

– zmniejszenie obwodu ud, brzucha, bioder, pleców, ramion


- redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej


- wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki


- eliminacja opornej na dietę i ćwiczenia tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu jędrności skóry

Badania potwierdzają, że redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą kriolipolizy jest bardzo skuteczna, bezinwazyjna, a co najważniejsze daje trwałe efekty.

Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są po około 4 dniach, kiedy to tkanka tłuszczowa rozluźnia się. Na bardziej widoczne i ponadprzeciętne efekty odchudzania bez skalpela trzeba czekać od jednego do 3 miesięcy, aby organizm usunął z organizmu uszkodzone komórki tłuszczowe. Najbardziej istotną informacją dla naszych pacjentów jest fakt, że efektem końcowym kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 25-45%, co oznacza stratę nawet kilku centymetrów.

– ciąża i okres karmienia piersią


- nieuregulowana cukrzyca


- choroby nowotworowe


- niewydolność wątroby i nerek


- choroba Raynauda


- zapalenie skóry, w tym egzema w obszarze zabiegowym

 
- aktywne infekcje wirusowe (w tym opryszczka)
- gorączka


– opalanie na 5 dni przed zabiegiem.

Szukasz skutecznego zabiegu odchudzającego?
Oto I on, zamów wizytę już dziś!