Laserowy Zabieg odmładzający

Zamykanie naczynek, rumien, przebarwienia wykonujemy najnowszym i jedynym w Zgorzelcu laserem.

Laserowa technologia która pozwala na efektywne leczenie pacjentów z rumieniem, zaburzeniami pigmentacyjnymi, objawami fotostarzenia, a także zmianami naczyniowymi. Zabiegi są w pełni bezpieczne dla pacjentów, skuteczne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. 


Wskazania

  • Zmiany naczyniowe

  • Rozszerzone naczynka

  • Naczyniaki płaskie, gwieździste, rubinowe

  • Trądzik różowaty

  • Rozszerzone pory

  • Przebarwienia posłoneczne, piegi, plamy soczewicowate, pozapalne, potrądzikowe

  • Melasma, ostuda

Jest to jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów laserowych, a nowatorska głowica jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła.

Laser urządzenia wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala na efektywne leczenie pacjentów z zaburzeniami pigmentacyjnymi a także zmianami naczyniowymi. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie znacznie lepszych efektów terapii w zdecydowanie krótszym czasie. To skuteczna i wyjątkowo bezpieczna metoda usuwania wszelkich przebarwień oraz widocznych zmian naczyniowych nazywanych powszechnie „pajączkami” (teleangiektazjami).

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem tej głowicy została udowodniona klinicznie. Zabiegi są w pełni bezpieczne, skuteczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

dye zabieg - przed i po

Często zadawane pytania

Przed przystąpieniem do zabiegu oceniany jest rodzaj, ilość, powierzchnia i głębokość zmian barwnikowych i innych znamion na skórze.
W trakcie zabiegu  pacjent, może odczuwać delikatne pieczenie i ciepło, które łagodzone jest przez wbudowany system chłodzenia. Zabieg nie jest bolesny, nie  wymaga stosowania znieczulenia.  Czas trwania zabiegu jest różny,  w zależności od wielkości obszaru na którym jest wykonywany,  najczęściej  trwa od 10 do 60 minut.

 W zależności od wielkości i głębokości przebarwień  oraz zmian naczyniowych  zaleca się wykonanie  serii  od 2 do kilku  zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych  do osiągnięcia pełnego efektu terapeutycznego . Schemat ich częstotliwości i ilości ustalany jest indywidualnie.

Dla uzyskania maksymalnego efektu rekomendowana jest seria 3-4 zabiegów.

Zabieg nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Do 2 dni po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, przebarwienia będą coraz ciemniejsze, a  następnie w sposób naturalny złuszczą się.

Zabieg to nieinwazyjny i wysoce skuteczny sposób likwidacji zmian naczyniowych oraz przebarwień skóry. Już po pierwszej sesji zauważalna jest różnica, skóra zyskuje zdecydowanie młodszy wygląd, a jej struktura i koloryt wyrównują się.

Terapia przynosi stałe efekty w przypadku wykonania serii zabiegów (zgodnie z zaleceniami lekarza).

Całkowity zakaz opalania: minimum 4 tygodnie po zabiegu
Ochrona przed słońcem: bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez 1 miesiąc po zabiegu stosując kremy z wysokim filtrem SPF 30/50
Unikanie czynników powodujących rozszerzenie naczyń krwionośnych przez okres 4-5 dni (wysiłek fizyczny, sauna, zmiany temperatur)
Makijaż: w przypadku uszkodzonego naskórka należy unikać stosowania makijażu na naświetlane miejsca przez ok. 1-2 dni po zabiegu, w pozostałych przypadkach makijaż można nałożyć następnego dnia po zabiegu. Przez kilka dni od zabiegu nie należy:
-stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu
-wykonywać peelingów i innych zabiegów drażniących skórę
-wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem

Ciąża
Świeża opalenizna (1 miesiąc)
Leki światłouczulające (retinoidy, p/depresyjne, tetracykliny)
Zioła (dziurawiec, nagietek)
Spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)
Cukrzyca (niewyrównana)
Bielactwo
Łuszczyca (aktywna faza)
Padaczka
Zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
Skłonność do powstawania bliznowców (keloidów)
Epilepsja
Bliznowce

Na 4 tygodni przed zabiegiem należy unikać stosowania w obszarze zabiegowym maści i kremów z zawartością retinoidów, witaminy C, oraz kwasów owocowych, a także wszelkich zabiegów złuszczających drażniących skórę ( mikrodermabrazja, dermapen, peelingi kwasowe)
Na 4 tygodnie przed zabiegiem należy ekspozycji na UV, w tym solarium,
Na 2 tygodnie przed zabiegiem odstawić leki i zioła światło uczulające( nagietek, dziurawiec, czystek, herbaty odchudzające)
Na tydzień przed zabiegiem unikać należy samoopalaczy
Na tydzień przed zabiegiem unikać należy stosowania niesterydowych leków przeciwzapalnych (Aspiryna,Ibuprofen,Paracetamol)
Na dobę przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu.

Widzisz zabieg wprost dla siebie?   Zamów wizytę już dziś.

Przekonaj się dlaczego klienci wybierają właśnie nas.