Zabieg odmładzający Dye-VL

Laserowe zamykanie naczynek, rumien, przebarwienia laserem wykonujemy najnowszym i jedynym w Zgorzelcu laserem Alma Harmony XL PRO Dye-VL

Laser Alma Harmony XL PRO to technologia która pozwala na efektywne leczenie pacjentów z rumieniem, zaburzeniami pigmentacyjnymi, objawami fotostarzenia, a także zmianami naczyniowymi. Zabiegi są w pełni bezpieczne dla pacjentów, skuteczne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. 


Wskazania

  • Zmiany naczyniowe

  • Rozszerzone naczynka

  • Naczyniaki płaskie, gwieździste, rubinowe

  • Trądzik różowaty

  • Rozszerzone pory

  • Przebarwienia posłoneczne, piegi, plamy soczewicowate, pozapalne, potrądzikowe

  • Melasma, ostuda

Laser DyeVL® to jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów laserowych, a nowatorska głowica Dye-VL® jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła.

Laser DyeVL® wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala na efektywne leczenie pacjentów z zaburzeniami pigmentacyjnymi a także zmianami naczyniowymi. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie znacznie lepszych efektów terapii w zdecydowanie krótszym czasie. Dye-VL® to skuteczna i wyjątkowo bezpieczna metoda usuwania wszelkich przebarwień oraz widocznych zmian naczyniowych nazywanych powszechnie „pajączkami” (teleangiektazjami).

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem głowicy DyeVL® została udowodniona klinicznie. Zabiegi są w pełni bezpieczne, skuteczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

dye zabieg - przed i po

Często zadawane pytania

Przed zabiegiem przeprowadzony jest szczegółowy wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Wykonywane są pomiary ciała oraz zdjęcia. Zabieg – na obszar zabiegowy nakładana jest specjalna membrana antyodmrożeniowa, która zabezpiecza skórę przed działaniem ujemnej temperatury. Następnie przykładana jest głowica zabiegowa, która zasysa tkankę do środka. Rozpoczyna się proces mrożenia tkanki – komórki tłuszczowe zostają poddane działaniu temperatury -8 stopni Celsjusza przez 70 min. Zabieg jest bezbolesny, a pacjent może się w tym czasie zrelaksować. W trakcie trwania jednej sesji można usunąć tkankę tłuszczową maksymalnie z trzech różnych obszarów.Po zabiegu CoolTech kriolipoliza skóra w obszarze zabiegu będzie zaczerwieniona i może występować ograniczenie czucia. Może też pojawić się lekkie uczucie bólu, podobne do tego jakie odczuwamy po przyjściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia, które ustępuje w ciągu kilku minut. W następnych dniach zaczerwienienie znika i może pojawić się tkliwość, która znika w kolejnych dniach.
Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – pacjent bezpośrednio po zabiegu może powrócić do codziennych czynności.

Usuwanie tkanki tłuszczowej metodą CoolTech zaleca się przede wszystkim osobom, które pomimo diet i ćwiczeń nie mogą pozbyć się zbędnego, nieestetycznego tłuszczu z newralgicznych obszarów ciała. 


Zabieg ma na celu wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki poprzez usunięcie zalegającego tłuszczu w różnych okolicach ciała.

Kriolipoliza CoolTech nie wymaga powtarzania zabiegów dla swojej skuteczności. Oczywiście część Klientów powtarza zabieg ale nie wynika to z braku rezultatów, a z powodu większych oczekiwań. Na przykład przy zabiegu na brzuch można oczekiwać redukcji obwodu o około 3-6 cm po jednym zabiegu. Po kolejnym efekt będzie podobny.


Ilość zabiegów uzależniona jest od Pełna terapia zabiegowa składa się z serii ok. 3 zabiegów wykonywanych na tym samym obszarze co minimum 6 tygodni oraz po 2 tygodniach na innej partii ciała.


Terapię kontynuuje się aż do osiągnięcia efektów satysfakcjonujących pacjenta – na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. 
Zabieg można wykonywać przez cały rok.

W celu pobudzenia układu limfatycznego 2-3 dni przed zabiegiem należy wypijać ok. 3 l wody.


Aby odciążyć wątrobę na kilka dni przed procedurą należy spożywać lekkostrawne potrawy oraz zaprzestać picia kawy i alkoholu.
Na 3 tygodnie przed wyznaczonym terminem procedury CoolTech, należy zrezygnować z opalania miejsca zabiegowego.

– zmniejszenie obwodu ud, brzucha, bioder, pleców, ramion


- redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej


- wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki


- eliminacja opornej na dietę i ćwiczenia tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu jędrności skóry


Badania potwierdzają, że redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia CoolTech jest bardzo skuteczna, bezinwazyjna, a co najważniejsze daje trwałe efekty.

Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są po około 4 dniach, kiedy to tkanka tłuszczowa rozluźnia się. Na bardziej widoczne i ponadprzeciętne efekty odchudzania bez skalpela trzeba czekać od jednego do 3 miesięcy, aby organizm usunął z organizmu uszkodzone komórki tłuszczowe. Najbardziej istotną informacją dla naszych pacjentów jest fakt, że efektem końcowym kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 25-45%, co oznacza stratę nawet kilku centymetrów.

– ciąża i okres karmienia piersią


- nieuregulowana cukrzyca


- choroby nowotworowe


- niewydolność wątroby i nerek


- choroba Raynauda


- zapalenie skóry, w tym egzema w obszarze zabiegowym

 
- aktywne infekcje wirusowe (w tym opryszczka)
- gorączka


– opalanie na 5 dni przed zabiegiem.

Widzisz zabieg wprost dla siebie?   Zamów wizytę już dziś.

Przekonaj się dlaczego klienci wybierają właśnie nas.