Laserowy lifting twarzy

Światowej sławy, bezinwazyjny laserowy lifting twarzy. Przywraca skórze dawne napięcie i elastyczność, redukuje zmarszczki i bruzdy, a także skutecznie usuwa przebarwienia skóry.

Działanie tego pierwszego najnowocześniejszego na rynku medycznym, nieablacyjnego lasera frakcyjnego Q-Switch jest polecany w przypadku skóry wymagającej dogłębnej regeneracji, ujędrnienia i natychmiastowego odmłodzenia.

Wskazania

  • Korekcja zmarszczek
  • Usuwanie przebarwień
  • Przywrócenie elastyczności i jędrności skóry
  • Wymodelowanie owalu twarzy
  • Zniwelowanie blizn i rozstępów
  • Wyeliminowanie objawów fotostarzenia
  • Usuwanie tatuaży, makijażu permanentnego
  • Zniwelowanie rozszerzonych porów

Posiadany laser do liftingu to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń do głębokiej regeneracji i odmładzania skóry.

Zapewnia nieinwazyjną i bezbolesną terapię, której efektem jest intensywna rewitalizacja oraz ujędrnienie i zagęszczenie skóry. Frakcyjna technika stymulacji, która nie powoduje ablacji skóry czyli przerwania ciągłości naskórka, stanowi szczególną cechę zabiegu i sprawia, że możliwy jest spektakularny lifting skóry, bez bólu i skalpela.

Zaletą tej technologii jest możliwość stymulowania odbudowy kolagenu na kilku poziomach skóry, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Terapia jest niebywale skuteczna zarówno w walce z oznakami upływającego czasu takimi jak , pojawianie się zmarszczek mimicznych, wiotkością skóry czy też utratą elastyczności, ale także z różnymi mankamentami skóry np. bliznami czy przebarwieniami.

Jest zabiegiem całorocznym i nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest bardzo komfortowy (nie wymaga znieczulenia) i wyjątkowo bezpieczny dla wrażliwych obszarów takich jak twarz, szyja czy dekolt. Polecamy go dla każdego fototypu skóry.

Często zadawane pytania

Zabieg jest stosowany na wszystkie rodzaje i fototypy skóry.

W trakcie zabiegu na skórę oddawane są punktowo kontrolowane strzały lasera. Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia stymulują procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry. Cała energia skumulowana zostaje pod naskórkiem, pozostawiając naskórek w stanie nienaruszonym. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Czas zabiegu 10 -40 minut, w zależności od wielkości obszaru poddawanemu zabiegowi.

Zaleca się wykonanie od 3 do 6 zabiegów, w odstępach od 4 do 6 tygodni. Rezultaty różnią się w zależności od cech osobniczych, ale zwykle spodziewamy się, że efekty utrzymają się do 24 miesięcy. Po tym czasie zaleca się zabiegi podtrzymujące rezultat raz w roku.

Nie wymaga okresu rekonwalescencji, i nie powoduje absolutnie żadnego okresu widocznego gojenia się skóry (poza lekkim zaczerwienieniem), co czyni go pierwszym zabiegiem laserowym do wrażliwych części ciała, w tym rąk, szyi, klatki piersiowej i obszaru wokół oczu.

Lifting twarzy i szyi

Wyrównanie tekstury skóry – wyraźnie zwężone pory

Wymodelowanie owalu twarzy

Wygładzenie zmarszczek, blizn skórnych

Poprawa elastyczności skóry

Zniwelowanie zmian pigmentacyjnych

Natychmiastowy rozświetlenie skóry. Terapia przeciwstarzeniowa

Pierwsze efekty zabiegu odmładzania widać niemal natychmiast po zabiegu, zaś pełna poprawa wyglądu skóry jest widoczna po 2-3 miesiącach.

Intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry. Stosowanie wysokich filtrów przeciwsłonecznych przez 28 dni.

Unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce

Unikanie ćwiczeń przez 12 godzin

Zaburzenia gojenia, skłonność do keloidów i blizn przyrosłych

Ciąża oraz okres karmienia piersią

Opalona skóra bądź ciągłe stosowanie samoopalaczy,
Leczenie onkologiczne (w tym radioterapia)
Bielactwo, łuszczyca
Przyjmowanie leków i ziół światłouczulających np.:antybiotyki, nagietek, dziurawiec Wysoki fototyp Niektóre leki miejscowe Infekcja bakteryjna lub wirusowa Zaburzenia układu immunologicznego Terapia izotretynoiną (do 6 miesięcy od jej zakończenia) Epilepsja

Pół roku wcześniej odstawić retinoidy. Miesiąc wcześniej należy zrezygnować z intensywnego opalania i stosowania preparatów samoopalających. Dwa tygodnie przed zabiegiem, nie wolno przyjmować preparatów, które mogłyby uwrażliwiać na działanie światła.

Widzisz zabieg wprost dla siebie?   Zamów wizytę już dziś.

Przekonaj się dlaczego klienci wybierają właśnie nas.