Ratunek dla skóry

Dermapen 4.0 – naturalna regeneracja skóry - zdjecie po zabiegu

Dermapen 4.0 – naturalna regeneracja skóry.
Nasza skóra nieustannie jest narażona na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych – klimatyzacja, promieniowanie UV, zanieczyszczone powietrze. Nasz styl życia też pozostawia wiele do życzenia, choćby niewłaściwa dieta, stres, czy brak snu, mają nie mały wpływ na jej kondycję.

Działanie tych czynników sprawia, że uszkodzeniu ulega jej płaszcz hydrolipidowy i właśnie z tego powodu nasza skóra staje się sucha, szara i traci swoją jędrność.
 Dermapena™ 4.0 to idealne rozwiązanie. Dzięki frakcyjnemu mikronakłuwaniu możliwe jest bardzo skuteczne dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej. Powstałe w skórze mikrourazy stymulują jej naturalną zdolność do naprawy, co skutkuje zainicjowaniem wzmożonej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Te trzy kluczowe składniki mają wpływ na dobrą kondycję skóry – jej gęstość, elastyczność i odżywienie.


Co ważne! urządzenie DERMAPEN 4.0 generuje aż 1920 nakłuć na sekundę! Jest to wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia!

Podziel się artykułem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Gorąco polecane artykuły:

Beauty Avenue voucher na święta z dokładką

Wyjątkowy podarunek z dokładką?

Święta tuż tuż, a Ty dalej nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? Któż z nas, choć raz, choć raz nie borykał się z tym problem? Obdarowywanie jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy, ale „trafić” z prezentem, który wywoła prawdziwą radość, to już nie lada wyzwanie.

Czytaj Dalej »