Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

O nas

Nasz zespół tworzy lekarz z wieloletnim doświadczeniem w medycyny estetycznej oraz kosmetolog. 
Potrzeby naszych Pacjentów są dla nas najważniejsze, a ich uśmiechnięte twarze po zabiegach są największą nagrodą.

W naszej ofercie mamy starannie wyselekcjonowane zabiegi z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone preparaty i stale podnosimy swoje kwalifikacje.


Bezpieczeństwo, skuteczność i komfort pacjenta jest podstawą naszego działania. 
Dokładamy wszelkich starań żeby nasze procedury zabiegowe spełniły Twoje oczekiwania.


Głęboko wierzymy, że zdrowy, ładny wygląd ma ogromny wpływ na samoocenę, a przez to na jakość naszego życia.

Z naszej strony zapewniamy miłą atmosferę i fachową opiekę.

FDA - Certifikat

Nasze urządzenia posiadają certifikaty wydawane przez amerykańską Agencję Rządową i oznacza to, że produkty spełniają restrykcyjne wymagania
pod kątem bezpieczeństwa i efektywności działania.
Wymagania agencji sprawiają, że Certyfikat FDA jest uznawany międzynarodowo jako dowód wysokiej jakości, bezpieczeństwa i standardów pod każdym względem.

Alma - harmony XL PRO - Beauty Avenue

Laser Alma Harmony XL PRO

To multiaplikacyjna platforma laserowa najnowszej generacji. Obsługuje różne typy laserów i innych źródeł światła takich jak: laser Er: YAG 2940 nm, Er: Glass 1540 nm, Q-Switch 1064nm i 532 nm, Nd:YAG 1064 nm, światło podczerwone NIR, IPL, UV, LED, ultradźwięki Impact i Dye Vl. Dzięki tej uniwersalnej platformie dedykowanej różnym wskazaniom, zapewniamy optymalne spektrum technologii, możliwości i metod zabiegowych, pozwalając uzyskać spektakularne rezultaty, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

To wszechstronne narzędzie, umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Techniki łączone zdecydowanie zwiększają skuteczność zabiegów. Platforma Harmony PRO to korzyść z doboru odpowiedniego lasera dostosowanego do problemu pacjenta.Za pomocą tego lasera pozbędziemy się defektów takich jak: rozszerzone naczynia krwionośne, zredukujemy przebarwienia, usuniemy tatuaże oraz rozstępy. Platforma ta pozwala również na wykonanie zabiegu polegającego na całkowitej przebudowie skóry twarzy (resurfacing) oraz ciała, leczeniu blizn. Ponadto możemy za pomocą głowicy emitującej światło podczerwone możemy wykonać lifting termiczny skóry twarzy.Laser Harmony XL PRO ma ponad 65 wskazań potwierdzonych certyfikatem FDA ( Food and Drug Administration).

Głowica Dye-VL 
pomaga leczyć pacjentów ze zmianami naczyniowymi, rumieniem oraz zmianami trądzikowymi. Umożliwia usuwanie przebarwień, rozjaśnia skórę, a przy okazji wygładza ją redukując drobne zmarszczki. Światło lasera oddziałuje na melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu skutecznie wyrównuje koloryt skóry. Laser Dye-VL wykorzystuje siłę trzech filtrów, utrzymując światło w jednym zakresie (500-600nm) i kierując je bezpośrednio do chromoforów. Efekty widoczne są zaraz po zabiegu, ale dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się przeprowadzenie 3-6 sesji. Dye-VL jest jednym z najczęściej stosowanych laserów .

Laser iPixel jest laserem frakcyjnym ablacyjnym. Jego wyjątkowe działanie powoduje powstanie w skórze uszkodzeń wielkości pixeli, co skutkuje rozpoczęciem procesów regeneracyjnych (namnażają się włókna kolagenowe, powstają nowe struktury skóry). Działając głowicą lasera na wybrany fragment skóry pacjenta, powoduję powstawanie mikrourazów (zewnętrzna warstwa naskórka zostaje naruszona), a w konsekwencji złuszczanie naskórka. Niedoskonałości skóry zostają spłycone, skóra odzyskuje jędrność, a w głębszych warstwach zaczynają zachodzić procesy naprawcze . Ten typ lasera wykorzystujemy u pacjentów w przypadku problemów takich jak rozstępy, blizny potrądzikowe, drobne zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory. Po serii zabiegów pacjenci zgłaszają spłycenie zmarszczek, poprawę kolorytu skóry i jej elastyczności.

Laser Alma Harmony Clear Lift jest laserem frakcyjnym, nieablacyjnym. Clear Lift jest lubiany przez pacjentów oczekujących szybkich efektów w postaci widocznego odmłodzenia skóry (zregenerowana, sprężysta, rozświetlona). Bruzdy i zmarszczki zostają zniwelowane, a w głębszych warstwach rozpoczynają się procesy naprawcze (odbudowa włókien kolagenowych). Zastosowanie metody nieablacyjnej sprawia, że nie zostaje naruszona ciągłość naskórka, a więc zewnętrzna warstwa nie jest uszkadzana, dzięki temu zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Urządzenie wywołuje w tkance efekt fotoakustyczny powodując mikrouszkodzenia, dzięki temu dochodzi do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Doskonale sprawdza się w przypadku blizn, rozstępów czy melasmy. Likwiduje przebarwienia, poprawia koloryt, napięcie i gęstość i elastyczność skóry.

 

Thermolifting NIR cieszy się duża popularnością wśród pacjentów, a w szczególności u kobiet w młodszym wieku. Wykorzystanie światła podczerwonego prowadzi do całkowicie nieinwazyjnego i bezpiecznego efektu termicznego w głębokich warstwach skóry. Podgrzanie włókien kolagenowych do bezpiecznej temperatury 44 stopni prowadzi do ich obkurczania i zauważalnego ujędrnienia skóry.

Wyjątkowość zabiegu z użyciem głowicy NIR sprowadza się do możliwości uzyskania spektakularnego efektu liftingu skóry, który utrzymuje się przez długi czas, braku konieczności rekonwalescencji po zabiegu, a także uniwersalności zabiegu. Głowica NIR może być zastosowana w celu poprawy kondycji skóry. Wielkim atutem zabiegu to brak rekonwalescenc

Laser Alma Soprano ICE Platinum

Soprano ICE Platinium to najnowocześniejsze urządzenie marki Alma Lasers. Na innowacyjność i wyjątkową skuteczność w dziedzinie depilacji laserowej, wpływa szereg rewolucyjnych rozwiązań technologicznych.

Podczas impulsu jednocześnie emitowane są 3 fale o różnych długościach (755NM, 810 NM, 1064 NM) dla dokładnego działania na każdym poziomie tkanki. Pozwala to usuwać nawet najcieńsze i najdelikatniejsze włoski.

Końcówka wyposażona w technologię ICE™ chłodzi obszar zabiegowy zwiększając komfort zabiegu, a technologia SHR daje gwarancję braku uszkodzeń tkanki wokół mieszka włosowego, braku oparzeń oraz znacząco wpływa na bezbolesność zabiegu. Tryb In-Motion™ pozwala skrócić czas zabiegu nawet na dużych obszarach. Zaawansowane technologie zastosowane w laserze Soprano ICE Platinium sprawiają, że wykonana nim depilacja laserowa jest odpowiednia do każdego fototypu skóry, możliwa przez cały rok.

Zabieg z zastosowaniem Soprano ICE Platinium to metoda na szybkie, bezbolesne i trwałe efekty.

Dermapen - zabieg odmładzający

DERMAPEN™ 4.0

To najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry, które pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry.

W DERMAPEN™ zastosowano opatentowaną technologię AOVN™ (Advanced Oscillating Vertical Needling), która opiera się na takim doborze parametrów nakłuwania skóry który generuje ich odpowiednią ilość. Dzięki niezwykle wydajnemu silnikowi możliwe jest uzyskanie aż 1920 nakłuć na sekundę. To wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia.

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN™ narzędzie do zadań specjalnych. DERMAPEN™ jest pierwszą linia walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem.

Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN™ pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Igły nie zawierają chromu i niklu dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale.Jest to urządzenie medyczne posiadające certyfikat CE i certyfikat FDA.

Accent Prime

Accent Prime to zaawansowana, wielozadaniowa platforma zabiegowa łącząca w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i dwóch typów ultradźwięków m.in. Lamba – zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji. Technologie ultradźwiękowe do niszczenia komórek tłuszczowych łączymy w procedurach zabiegowych z falą radiową, która ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych.

ACCENT PRIME pozwala na wykonanie szerokiej gamy bardzo skutecznych zabiegów, łączenie innowacyjnej technologii, co podczas zabiegu zdecydowanie zwiększa efekty terapeutyczne,. Urządzenie to zyskało miano Agenta do zadań specjalnych oraz korekcji trudnych obszarów.

accent-prime-logo-beauty-avenue-zgorzelec

Sprawdź pełną ofertę naszych zabiegów

Lub zadzwoń a nasz personel indywidualnie zaplanuje dla Ciebie zabieg, dający najlepszy pożądany efekt.