Mezoterapia głowy

Mezoterapia głowy to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia skóry głowy. Przynosząca, zahamowanie wypadania włosów, odrostu nowych, a także zauważalną poprawę kondycji włosów.

Wskazania

Wypadanie włosów spowodowane: 


  • Nieprawidłowym odżywianiem się
  • Słabym krążeniem
  • Zmianami hormonalnymi
  • Ciążą i laktacją

 

  • Nadmiernym promieniowaniem słonecznym
  • Nadmiernym stresem
  • Łysieniem różnego typu

Znaczący wpływ na wygląd naszych włosów ma nie tylko tryb życia, odżywiania czy stan zdrowia, często jest to związane ze zmianami hormonalnymi.


Mezoterapia skóry głowy polecana jest zwłaszcza osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem. Nadmierna utrata włosów równie często dotyka mężczyzn jak i kobiet. Kobiety zwykle szybciej zauważają u siebie pierwsze oznaki łysienia i wcześniej niż mężczyźni podejmują walkę z tym problemem. 
Skuteczność zabiegów mezoterapii jest efektywna, jednak na satysfakcjonujące efekty należy poczekać, czasami nawet kilka miesięcy.


Mezoterapię skóry głowy wykonuje się również profilaktycznie dla wzmocnienia włosów.

Często zadawane pytania

Mezoterapia skóry głowy polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, witaminy i substancje odżywcze, osocze bogato płytkowe). Rodzaj preparatu dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Iniekcje wykonywane są cienką igłą, bądź Dermapenem.

Po zabiegu na skórze pozostają niewielkie ślady w postaci małych depozytów. Ślady te znikają po upływie kilku godzin, w zależności od rodzaju podawanego preparatu.
 Nakłucia są mało bolesne, jednak na życzenie pacjenta, można zastosować znieczulenie miejscowe w sprayu bądź w kremie. Zabieg trwa około 30 minut

Osocze bogato płytkowe


DR CYJ Hair Filler – peptydowa mezoterapia skóry głowy – https://www.drcyj.pl/?adp&gclid=EAIaIQobChMImqWnpuz55wIVmemaCh2oKAEmEAAYAiAAEgJFFfD_BwE


Venome Meso Hair – http://venome-global.com/meso-hair/


HAIRCARE- 
SRS HAIR

Terapia intensywna – 1 zabieg na tydzień – seria 5-7 zabiegów.

Terapia pielęgnacyjna – 1 zabieg na 3-4 tygodnie – seria 4- 6 zabiegów

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Spodziewane rezultaty nie występują natychmiast, jednak przy dostatecznej systematyczności i cierpliwości można osiągnąć spektakularne efekty. W tym celu należy wykonać zalecaną serię zabiegów.

Stosować zalecone preparaty do pielęgnacji skóry głowy.

Nie korzystać z solarium, sauny – do dwóch dni od zabiegu

Ciąża i karmienie piersią


Czas menstruacji


Choroby nowotworowe


Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych


Cukrzyca


Alergia


Stany zapalne skóry, infekcje skórne

Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań.


Jednak warto, na tydzień przed zabiegiem mezoterapii suplementować witaminę K, która zwiększy krzepliwość krwi oraz uszczelni naczynia krwionośne, co przyczyni się do szybszych i bardziej skutecznych efektów zabiegu.

Widzisz zabieg wprost dla siebie?   Zamów wizytę już dziś.

Przekonaj się dlaczego klienci wybierają właśnie nas.