Fresh Lips – usta pełne wyrazistości i seksapilu

Zabieg Fresh Lips - zabieg odmładzający usta

Pełne usta dodają twarzy wyrazistości i seksapilu.

Niestety nie każda z nas może cieszyć się pięknymi jędrnymi ustami, poza tym, z wiekiem usta tracą swój powabny kształt, a skóra wokół nich
traci jędrność. 


Jak odwrócić ten proces?
Dzisiaj na rynku mamy wiele metod:

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym, to jeden z bardziej popularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Procedura cieszy się powodzeniem u kobiet w różnym wieku, z różnymi problemami, zarówno wśród właścicielek wąskiej czerwieni wargowej, jak i pań posiadających naturalnie pełne usta. Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego nie tylko pozwala uwydatnić usta i nadać im właściwy kształt, ale jest równie często stosowany w celu ich nawilżenia.
Powiększenie ust to umieszczenie podskórnie implantu. Takie zabiegi powinny być wykonywane wyłącznie przez odpowiednio wyszkolonych lekarzy.
Procedura ta nie wymaga większego przygotowania i trwa zazwyczaj 15-30 minut. 
Skóra i błona śluzowa ust są zazwyczaj znieczulane maścią znieczulającą lub dla wyjątkowo wrażliwych pacjentek możliwe jest wykonanie znieczulenia stomatologicznego, które całkowicie eliminuje ból. 
Powiększenie ust nie jest zabiegiem lunchowym. Każdorazowo, podanie usieciowanego kwasu hialuronowego w obrębie twarzy, może spowodować określone powikłania. Najbardziej niebezpiecznym powikłaniem, ale występującym rzadko, jest zagrażająca martwica skóry i błony śluzowej. Jest ona konsekwencją podania kwasu do tętniczki końcowej, która prowadzi do zablokowania dowozu tlenu przez krew do wybranego obszaru.
Powikłania w postaci siniaków i obrzęków są bardzo częste i ustępują zazwyczaj samoistnie w ciągu kilku dni.
Często obserwowanym powikłaniem, jest hiperkorekcja, czyli nienaturalnie nadmuchane, niepasujące do twarzy usta z “dzióbkiem”.
Czas utrzymywania się efektów powiększania ust jest indywidualny. Zależy od stylu życia, używek oraz genetycznie uwarunkowanej aktywności enzymatycznej organizmu. Zaawansowana aktywność fizyczna, częste przebywanie w saunie czy na słońcu oraz stosowanie niektórych suplementów diety przyspieszą rozkład preparatu. W zależności od zastosowanego preparatu, efekty zwykle utrzymują się 6-12 miesięcy.

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej ma na celu odmłodzenie i subtelne powiększenie ust. W przeciwieństwie do powiększania ust kwasem hialuronowym – jego sednem nie jest wypełnienie warg, ale ich uniesienie i poprawienie kształtu, dzięki czemu po zabiegu zaczynają wyglądać na pełniejsze.
Procedura polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w mięsień otaczający usta, przez co dochodzi do jego rozluźnienia. Widocznym rezultatem zabiegu jest tzw. wywinięcie wargi, a tym samym jej zwiększenia.
Botox podawany jest zarówno w okolicę dolnej, jak i górnej wargi. Wówczas zmniejsza się odległość między ustami a końcem nosa. Kontur wargi tzw. łuk kupidyna staje się bardziej wyrazisty, a zmarszczki mimiczne znikają.
Kolejną zaletą tego zabiegu jest także szybki rezultat, brak zaczerwienienie czy opuchlizny. Sama procedura trwa zaledwie kilkanaście minut. Pełne efekty zobaczymy po 2 tygodniach. Efekty utrzymują się około 4 miesięcy.
Po zabiegu od razu po zabiegu możemy powrócić do codziennych czynności, warto przestrzegać kilku zasad. Przez 4 godziny po wstrzyknięciu preparatu nie należy pochylać się. Nie wskazany jest również ani intensywny trening, ani leżenie. Przez 7- 10 dni lepiej unikać raptownych zmian temperatury (np. wizyty w saunie, czy na solarium , a także masażu i innym zabiegów na twarz.

Laserowa rewitalizacja ust

To zupełnie wyjątkowego metoda – absolutna nowość!
Zabieg Fresh Lips wykonywany jest przy pomocy lasera Clear Lift Alma Harmy XL Pro. To pierwszy frakcyjny laser nieablacyjny, który wywołuje głęboki efekt mechaniczny, skupiając energię pod naskórkiem. W ten sposób powstaje kontrolowane mikrouszkodzenie w skórze właściwej, a naskórek pozostaje nienaruszony. Proces gojenia się kontrolowanego mikrouszkodzenia stymuluje powstanie nowego kolagenu, kurczenie się już istniejących włókien, napięcie tkanki, a także poprawę ułożenia kolagenu.

Zabieg Fresh Lips to przede wszystkim naturalna stymulacja skóry, skuteczna i bezbolesna metoda na jędrne, gładkie i delikatne usta z podkreślonym konturem i pięknym kolorem, a co najważniejsze, bez bólu, siniaczków, bez efektu nadmiernego powiększenia i okresu rekonwalescencji.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg trwa około 15 minut.W trakcie zabiegu odczuwalne jest jedynie delikatne, przyjemne ciepło. Ilość zabiegów jest kwestią indywidualną, zależną od wieku, kondycji skóry. Pierwsze rezultaty, to natychmiastowe napięcie, delikatność i zmiana koloru czerwieni wargowej. Śmiało można nazwać go „zabiegiem lunchowym”.
Efekty utrzymują się osobniczo, około 12 miesięcy, żeby utrzymać satysfakcjonujący efekt, należy raz na 6 miesięcy powtórzyć zabieg. Jedynym zaleceniem pozabiegowym jest nawilżanie ust.

Teraz zdecyduj sama, którą metodę wybierzesz?

Zabieg odmładzający, usta przed i po

Podziel się artykułem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Gorąco polecane artykuły:

Dermapen 4.0 – naturalna regeneracja skóry - zdjecie po zabiegu

Ratunek dla skóry

Dermapen 4.0 – naturalna regeneracja skóry. Nasza skóra nieustannie jest narażona na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych – klimatyzacja, promieniowanie UV, zanieczyszczone powietrze. Nasz styl życia

Czytaj Dalej »
Depilacja okolic intymnych. Przykład Depilacji - Beauty Avenue

Bikini. Jaki Wybierasz Styl?

Klasyczne, Francuskie, Brazylijskie, czy Hollywood?
 Depilacja okolic intymnych jest dziś jednym z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych bez względu na płeć czy też wiek. Strefa intymna

Czytaj Dalej »