Biostymulatory - zebiegi odmładzające

Biostymulacja to pobudzenie naturalnych zdolności regeneracyjnych w skórze. Preparatami biostymulującymi są tzw. stymulatory tkankowe, które wymuszają na komórkach odbudowę tkanki i strukturę skóry stymulując procesy naprawcze, poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny.

Biostymulacja to zabiegi o silnym działaniu odżywiającym, zagęszczającym , odmładzającym i zwiększającym napięcie skóry. Różnią się one między sobą nie tylko ilością i rodzajem substancji czynnych, mechanizmem działania, wskazaniami i osiąganymi rezultatami ale także czasem utrzymywania się w skórze.

Wskazania

 • poprawa gęstości i jędrności skóry,
 • wygładzenie zmarszczek,
 • rozświetlenie skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • zwiększenie elastyczności skóry

Obecnie na rynku jest wiele preparatów biostymulujących, dlatego niezwykle istotnym jest właściwy dobór preparatu dla pacjenta.

Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga też okresu rekonwalescencji. Po podaniu preparatu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, które jednak ustępują samoistnie.

Efekty zabiegów:

 • zwiększenie gęstości i jędrności skóry

 • poprawa nawilżenia skóry
 • wygładzenie zmarszczek

 • ujędrnienie skóry 

 • rozświetlona, świeża skóra twarzy i ciała

Zabiegi biostymulujące zaleca się wykonywać w serii, zazwyczaj to 3-4 sesje co 2-3 tygodnie

Rodzaje preparatów:

Zwany molekułą młodości, jego technika działania to wielopoziomowy remodeling, który wpływa na przebudowę skóry. Zasadę działania preparatu możemy porównać do miliona sprężynek, które uwalniają się i rozchodzą w miejscu podania pozostawiając naturalnie wygładzoną skórę. 
Profhilo pobudza- stymuluje skórę do samodzielnej regeneracji uzyskując przy tym naturalny i trwały efekt.

Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia. Polega on na podaniu preparatu w pięciu ściśle określonych miejscach, po każdej stronie twarzy.Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym podaniu. Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów zaleca się zastosować serię 2-3 zabiegi w odstępach miesięcznych. 
Warto zaznaczyć, że Profhilo posiada najwyższe stężenie kwasu hybrydowego (64mg), ze wszystkich preparatów na rynku.

To preparat należący do nowej kategorii naturalnego odmładzania skóry. Mechanizmem jego działania jest podwójna stymulacja naszych własnych jak i nowo powstałych fibroblastów wpływa na wytwarzanie nowego, młodego kolagenu. Dlatego terapia Linerase przynosi skuteczne efekt osobom w każdym wieku.

Z wiekiem nasza skóra staje się mniej elastyczna, wiotczeje i zmienia się owal twarzy. Od 25 roku życia stopniowo zaczyna zanikać kolagen, w wieku 70 lat synteza kolagenu zanika niemal całkowicie. Powód jest prosty, z wiekiem następuje stopniowa utrata kolagenu, który stanowi włókno podporowe i rusztowanie dla naszej skóry.
Dodatkowo u kobiet w okresie menopauzy, kiedy spada poziom estrogenów, proces ten nasila się gwałtownie. Siateczki włókien kolagenowych są coraz rzadsze, przez co ich właściwości podporowe są coraz słabsze. W konsekwencji skóra staje się wiotka i mniej elastyczna.
Zabieg nie jest bolesny, nie wymaga znieczulenia. Podaje się go nieco rzadziej jak w tradycyjnej mezoterapii.

Optymalny efekt uzyskuje się po serii 2 do 4 zabiegów,w zależności od kondycji skóry ,a efektami młodszego wyglądu można cieszyć się 18 miesięcy. Po takiej kuracji skóra jest widocznie młodsza nawet o 5 lat!
W efekcie uzyskujemy wyrównanie struktury skóry, poprawę owalu twarzy, zlikwidowanie tzw. chomików, zmniejszenie zmarszczek, redukcję blizn, zmniejszenie zmarszczek (na policzkach, wokół ust) ujędrnienie szyi

Procesy starzenia się skóry zaczynają się już około 20-25 roku życia. z czasem skóra zaczyna tracić swój naturalny blask, staje się wiotka, podatna na zagniatanie, a z czasem powstają zmarszczki. Rozwiązaniem twoich problemów jest zabieg nucleofill.

NucleoFILL to innowacyjny produkt do głębokiej regeneracji skóry, wywołujący 3 kluczowe efekty:

 • 
Lifting
 • Działanie antyoksydacyjne
 • Nawilżenie

W wyniku działania produktu NucleoFILL skóra staje się napięta, nawilżona i jędrna, przez co uzyskujemy zdrowy i wypoczęty wygląd.

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów.

Kliknij i poczytaj więcej na temat zabiegu NucleoFill

Jest to jedyny preparat na rynku, który zawiera nie tylko nieusieciowany kwas hialuronowy ale także hydroksyapatyt wapnia. Ta magiczna substancja w wyjątkowy sposób pobudza produkcję naszego kolagenu w skórze. Zabieg Neuvia De Lux to doskonały zabieg biorewitalizujący skórę na dłużej, a wysoka zawartość czystego kwasu hialuronowego idealnie nawilża nawet mocno wysuszoną skórę.

Zabieg wygląda jak klasyczna mezoterapia, jest bezbolesny.Zaleca się wykonanie 3 do 4 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Efektem zabiegu jest widocznie nawilżona, rozjaśniona ale także napięta i pełna blasku skóra.

To nowy wyjątkowy preparat o unikalnym połączeniu kwasu hialuronowego i aminokwasów, które stymulują macierz pozakomórkową.

Produkt ten w unikalny sposób, dzięki swojej zawartości (połączeniu kwasu hialuronowego i aminokwasów takich jak: glicyna, prolina, hydroksyprolina, hydroksylizyna) stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowych włókien białkowych skóry jakimi są kolagen i elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry.


Zabieg Sunekos 1200 ma wielpoziomowe oddziaływanie na skórę- nawilża, wygładza zmarszczki, rozświetla skórę, co w rezultacie daje efekt wolumetryczny. Preparat ten podawany jest na różne obszary – twarz, szyja, dekolt, wewnętrzna strona ud, pod kolanami. 
Natomiast zabiegi Sunekos 200 dają wyjątkowe rezultaty w redukowaniu cieni pod oczami- bardzo silnie nawilżają, rozjaśniają i niwelują cienie.

Natychmiastowy efekt zabiegu to subtelna wolumetria, na kolejne, takie jak rozświetlenie, ujędrnienie, wygładzenie zmarszczek trzeba poczekać około 10 dni.
Seria zabiegów 2-4 zabiegów co 14-21 dni daje wyjątkowo naturalny i długotrwały efekt wolumetryczny.

Widzisz zabieg wprost dla siebie?   Zamów wizytę już dziś.

Przekonaj się dlaczego klienci wybierają właśnie nas.