Bikini. Jaki Wybierasz Styl?

Depilacja okolic intymnych. Przykład Depilacji - Beauty Avenue

Klasyczne, Francuskie, Brazylijskie, czy Hollywood?


Depilacja okolic intymnych jest dziś jednym z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych bez względu na płeć czy też wiek. Strefa intymna oraz pośladki i przestrzeń między nimi to miejsca, które również coraz to chętniej depilujemy i choć temat dla wielu pozostaje wstydliwy, to ciągle aktualny.
Czym różnią się te najpopularniejsze bikini?

Bikini. Przykład Depilacji - Beauty Avenue

Klasyczne 


Subtelna depilacja w trakcie, której usuwane są tylko włoski wystające poza klasyczne figi.

Bikini. Przykład Depilacji - Beauty Avenue

Francuskie


To forma depilacji, w której usuwane są włoski z boków wzgórka łonowego i pachwin.

Bikini. Przykład Depilacji - Beauty Avenue

Brazylijskie


Tutaj pozostawiamy jedynie pasek włosków na kości łonowej. Całe pozostałe owłosienie z pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych, pośladków oraz przestrzeni między nimi usuwamy.

Bikini. Przykład Depilacji - Beauty Avenue

Hollywood


To najgłębsza forma depilacji. Owłosienie zostaje usunięte z pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych oraz okolic pośladków.

Gładkie ciało to bardzo pożądany atrybut kobiecości. Pozwala na spontaniczny wypad na basen, plażę, ale przede wszystkim, ma wpływ na codzienny komfort psychiczny, który przedkłada się na wzrost pewności siebie.

Oferowane dziś zabiegi trwałej depilacja sprawiają, że każdego dnia możemy cieszyć się swoja niczym nie skrępowaną kobiecością. Oczywiście, opinie są tu, jak zawsze, podzielone. Jedni uważają, że jest to niezdrowe, ponieważ włosy stanowią barierę ochronną dla miejsc intymnych, inni z kolei uważają, że jest to miejsce, które stanowi siedlisko bakterii, zwłaszcza u osób, które aktywnie spędzają czas.

Prawda jest jednak taka, że to nie owłosienie, a niewłaściwa higiena miejsc intymnych może przyczynić się do infekcji.

Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko wybrać metodę pozbycia się niechcianych włosków.

Myśląc o depilacji, z pewnością pierwsze co przychodzi Ci na myśl to maszynka. Jednak golenie maszynką tylko na chwilę pozwala Ci się cieszyć piękną gładką skórą. Już na następny dzień czujesz nieprzyjemną szorstkość swojej skóry. A może depilator? On zapewni Ci gładkość na tydzień, a może nawet na dwa Jednak wybierając tą metodę, możesz przypłacić to bólem i  co gorsze – wrastającymi w skórę włoskami. Jedno jest pewne,  żadną z tych metod nie można uznać za skuteczną.

Dzisiaj rynek beauty oferuje różne formy depilacji. Większość z nich to zabiegi szybkie i bezpieczne, pozwalające cieszyć się gładką skórą przez jakiś czas. Depilacja laserowa to metoda nieinwazyjną, która osłabia, uszkadza lub nawet usuwa mieszek włosowy zapobiegając jego ponownemu odrastaniu.

Beauty Avenue wykonuje depilację laserową najnowszą technologią laserową Soprano Ice Platinum, która pozwala skutecznie i bezpiecznie, ale także bezpiecznie pozbyć się  zbędnego owłosienia.

Podziel się artykułem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Gorąco polecane artykuły: